KONTAKT

Här är vårt fantastisk duktiga Simcoachen Crew! Simcoachen har haft ett par spännande år med mycket stor efterfrågan. Vi utvecklas hela tiden, samtidigt som efterfrågan ökar. Nu tar vi emot fler som vill lära sig simma mer energieffektivt och snabbare. För att vara coach hos Simcoachen behöver du själv ha en god simning i botten samt brinna för att lära ut. Vi älskar att få dig till bättre simning. Gå in och kika på Boka Tid (den gröna knappen) för att se vad och vem som passar just dig. Varmt välkommen till oss!

Vi är #ingenvanligcrawlkurs

Anna-Karin Lundin : // Göteborg

Anna-Karin Lundin

info@simcoachen.se

// Göteborg

Eva Fridman : // Göteborg

Eva Fridman

eva@simcoachen.se

// Göteborg

Anna Rosén Rösiö : // Stockholm

Anna Rosén Rösiö

anna@simcoachen.se

// Stockholm

Anders Harnebrandt : // Göteborg

Anders Harnebrandt

anders@simcoachen.se

// Göteborg

Bjarne Koning : // Göteborg

Bjarne Koning

bjarne@simcoachen.se

// Göteborg

Sofia Lövenborn : // Karlskrona

Sofia Lövenborn

sofia@simcoachen.se

// Karlskrona

Mattias Karlsson : // Mölndal & Göteborg

Mattias Karlsson

mattias@simcoachen.se

// Mölndal & Göteborg

Maria Jungebro : // Lysekil

Maria Jungebro

maria@simcoachen.se

// Lysekil

Martin Törnqvist : // Mölndal

Martin Törnqvist

martin@simcoachen.se

// Mölndal

Oskar Anneborg : // Kalmar

Oskar Anneborg

oskar@simcoachen.se

// Kalmar

Christian Haarala Björnberg : // Karlskoga

Christian Haarala Björnberg

christian@simcoachen.se

// Karlskoga